Marcin Rembek

Cześć! Nazywam się Marcin Rembek i jestem grafikiem działającym w branży od dziesięciu lat. Właściwie nazwałbym to największą pasją mojego życia, dlatego każdy projekt, którego się podejmuję, traktuję jak arcydzieło. Projektowanie graficzne to coś więcej niż tworzenie obrazu lub logo – dla mnie to bardziej urzeczywistnianie marzeń klientów.

Specjalizuję się głównie w grafice wektorowej i animacji. Moje usługi obejmują projektowanie, zaczynając od logotypu i kończąc na motion designie. Pracuję w środowisku Adobe – najbardziej zaawansowanych i zaufanych programów do tworzenia projektów i animacji, tj. Photoshop, Illustrator i After Effects.

Zadowolenie klientów jest moim najwyższym priorytetem i miarą własnego sukcesu. Moje portfolio obejmuje niezliczoną ilość projektów o zróżnicowanym temacie i designie. Jako klient masz pewność, że zawsze podchodzę do Twoich potrzeb indywidualnie, co pozwala mi stworzyć najbardziej unikalną wizualizację danego projektu.

Aby rozpocząć współpracę, napisz do mnie na adres e-mail rembek.marcin@gmail.com. W treści wiadomości opisz swój projekt / pomysł, a skontaktuję się z Tobą z najbardziej odpowiednią propozycją.