Pozycjonowanie stron internetowych

W dzisiejszych czasach pozycjonowanie strony internetowej jest równie istotne, jak jej posiadanie. Nawet najlepiej zaprojektowana strona, która spełnia obowiązujące wymogi, nie na wiele się zda, jeśli nie przyciągnie klientów. Statystyki mówią jasno – użytkownicy Internetu klikają najczęściej w te domeny, które ukażą się na wysokich pozycjach wyszukiwania. Jeśli nasza strona znajduje się poza TOP 10 albo jeszcze niżej, szansa, że ktoś ją odwiedzi, drastycznie maleje.

Strategia

Nasi specjaliści przeanalizują Państwa stronę pod kątem aktualnej widoczności w wyszukiwarce, strategii pozycjonowania stron konkurencji oraz miesięcznych statystyk wyszukiwalności fraz kluczowych. Następnie opracują najlepszą strategię pozycjonowania, która doprowadzi Państwa stronę na wysokie pozycje w wyszukiwarce.

Zalety pozycjonowania

Pozycjonowanie to proces, którego rezultaty widoczne są po kilku miesiącach, ale naprawdę warto na nie poczekać. Lepsza widoczność strony to więcej klientów, którzy mogą poznać Państwa firmę i skorzystać z jej usług. Wyższa konwersja, więcej odwiedzin, pozostawienie w tyle konkurencji, reagowanie na zmiany rynkowe – to tylko niektóre zalety pozycjonowania. Zbuduj autorytet swojej marki i odnieś sukces w Internecie!

Nad całym procesem czuwa Specjalista SEO oraz Doradca Klienta, którzy zawsze służą fachowym wsparciem oraz proponują najlepsze drogi do osiągnięcia sukcesu Państwa biznesu.

Proces pozycjonowania

Po zaakceptowaniu przez Państwa oferty oraz fraz kluczowych, nasi specjaliści przystąpią do procesu pozycjonowania. W jego skład wchodzi między innymi analiza linków prowadzących do strony oraz link buliding, przygotowanie profesjonalnych treści na stronę oraz poza nią, a także poprawa kodu strony, w tym nagłówków oraz meta-tagów. W ramach usługi pozycjonowania oferujemy stały monitoring i optymalizację wyników oraz profesjonalne doradztwo dotyczące rozwoju Państwa biznesu.