Projektowanie Opakowań

Zajmujemy się projektowaniem opakowań oraz etykiet dla produktów i linii produktów. Zapewniamy kompleksową obsługę: począwszy od przygotowania projektu i doboru technologii, po druk i dostawę. Zawsze doradzamy w doborze materiałów drukarskich i rodzajów uszlachetnienia, dzięki czemu do rąk naszych Klientów oddajemy produkty o najwyższym poziomie jakości.

Projekt

Współpracujemy z renomowanymi firmami, będącymi dostawcami wysokiej klasy komponentów do maszyn drukarskich. Wszystkie projekty wykonujemy z pasją, zaangażowaniem i przy wykorzystaniu najnowocześniejszych trendów w grafice komputerowej, mając przy tym na uwadze indywidualne preferencje naszych Klientów. Nieustannie wzbogacamy naszą ofertę o coraz to nowe rozwiązania, by sprostać wymaganiom dynamicznie zmieniającego się rynku graficznego, a przede wszystkim, aby zadowolić każdego Klienta.

Wzornictwo i Typografia

Zdajemy sobie sprawę, że żaden dobry projekt nie jest w stanie zaistnieć bez poprawnej typografii. Dobrze skrojony tekst wraz z odpowiednim kształtem liter mają bardzo duże znaczenie. W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne aplikacje, które pozwalają na projektowanie estetycznych, dobrze przemyślanych kompozycji graficznych, ze wspaniałą typografią.

Jeśli potrzebujesz skutecznej i oryginalnej grafiki, która wyróżni Twoją firmę od konkurencyjnych na rynku, napisz do nas i przedstaw swoje wymagania. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie projekt grafiki z zastosowaniem jej na różnego rodzaju etykietach, opakowaniach, wizytówkach, kartkach firmowych czy stronach internetowych.

Ostatnie Projekty