Zaprojektujemy twoją stronę internetową

Naszą specjalnością jest tworzenie autorskich stron www, stanowiących gwarancję oryginalności i pełnej unikalności. Przygotowywane przez nasz zespół projekty graficzne są dostosowywane do specyficznych wymagań klientów, a co najważniejsze, pozwalają na dowolną modyfikację zmian kompozycji grafiki.

01.

Analiza potrzeb klienta

Jako zespół wykwalifikowanych specjalistów z branży IT naszym głównym celem jest projektowanie stron internetowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań odbiorców. Kluczowym etapem, determinującym przebieg dalszych działań, jest szczegółowa analiza potrzeb klienta. Dla nas liczy się przede wszystkim układ oparty na partnerstwie, dlatego współpracujący z naszą firmą doświadczeni graficy i koordynatorzy pozostają zawsze do Państwa dyspozycji, aby jak najlepiej dobrać optymalne rozwiązania.

02.

Koncepcja

Kiedy zbierzemy wszystkie niezbędne dane, zespół naszych grafików i projektantów przygotowuje wstępną koncepcję projektu wraz z głównymi założeniami, które następnie są przedstawiane klientowi. Na tym etapie tworzenia strony internetowej, określamy między innymi zawartość witryny, jej kolorystykę oraz wygląd. Klient może zgłaszać własne propozycje, sugestie oraz uwagi, na podstawie których dokonujemy poprawek w projekcie. W tej fazie prezentujemy  również szczegółowe informacje na temat kosztów.

03.

Projekt

Po zaakceptowaniu przez klienta wstępnej koncepcji, przystępujemy do opracowania precyzyjnego projektu graficznego. Z pomocą nowoczesnych programów rysowany jest szablon strony internetowej, który odzwierciedla jej wygląd z położeniem menu, sposobem wyświetlania tekstów, a także różnego rodzaju dodatków (dzięki temu klient będzie wiedział, jak jego strona zostanie ukazana następnie w sieci). Przygotowany przez nasz zespół projekt obejmuje co najmniej stronę główną oraz przykładowe witryny (podstrony) z treściami.

04.

Wdrożenie

Kolejnym etapem, który obejmuje projektowanie i tworzenie stron internetowych, jest wdrożenie zaakceptowanego przez klienta szablonu graficznego. W skrócie, faza ta polega na wprowadzeniu projektu do autorskiego systemu CMS, dzięki któremu możliwe jest wyjątkowo łatwe oraz zupełnie samodzielne administrowanie utworzonym serwisem. Do tego celu nie jest konieczne posiadanie specjalistycznej wiedzy z dziedziny programowania. Wdrożenie obejmuje instalację plików na docelowym serwerze, a także wskazanie domeny.

Wykorzystywane języki/technologie

W trakcie tworzenia stron internetowych, wykorzystujemy różne języki oraz technologie, między innymi takie jak: język HTML5, CSS3, SQL, PHP, Flash oraz JQuery/Javascript. Poza najbardziej popularnymi technologiami, stawiamy również na nieco mniej znane rozwiązania, pozwalające np. tworzyć dynamiczne dokumentów www w formatach HTML i XML oraz na języki umożliwiające projektowanie stron dynamicznych wykonywanych po stronie serwera.

RWD, Mobile Friendly

Stosując się do najnowszych trendów, nasze strony internetowe przygotowujemy z myślą o różnorodnych urządzeniach mobilnych, wykorzystując do tego celu nowoczesną technikę Responsive Web Design (RWD). Responsywne witryny www są standardem w naszych zaawansowanych projektach stron oraz sklepów internetowych. Powstałe w ten sposób strony bardzo dobrze wyświetlają się na ekranach komputerów przenośnych, tabletów oraz smartfonów, doskonale wpisując się we współczesne trendy projektowe.

Statyczne strony www

W naszej ofercie znajdują się statyczne strony internetowe, czyli witryny, na których zamieszczane treści są niezmienne. Często decydują się na nie klienci chcący stworzyć internetową wizytówkę firmy, zawierającą jej nazwę, adres czy numer telefonu. Na takich witrynach można umieszczać różnego typu elementy dynamiczne, takie jak np. animacje Flash czy skrypty języka Javascript. Rozwiązanie w postaci statycznej strony www doskonale sprawdzi się w szczególności w przypadku wszystkich tych klientów, którzy nie planują zbyt częstych modyfikacji witryny.

Dynamiczne strony www

Poza witrynami statycznymi, dla klientów z Dębicy, Tarnowa, Mielca oraz Rzeszowa tworzymy również dynamiczne strony internetowe, których treść jest generowana w oparciu o system CMS. Wprowadzanie zmian na takich witrynach nie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej z zakresu programowania – wystarczająca jest podstawowa znajomość edytorów tekstowych typu Word. Internetowe strony dynamiczne proponujemy zwłaszcza klientom, którzy często aktualizują treści zamieszczane na serwisach www.

Ostatnie Projekty